Petra Havlíková

Můj zájem o kondici, tělo, zdraví a životní styl nastartoval už v roce 1995. V té době mě moje tělo donutilo:-) začít pro sebe něco dělat. A tak to začalo: hledání, zkoušení, získávání informací a postupně se z toho vyvinul nejen koníček, ale i moje profese.

Nyní již přes 23 let inspiruji, učím a vedu klienty tím, že pomáhám zvyšovat jejich nutriční IQ a to jako Výživový poradce, Lektor dalšího vzdělávání a trenér jógy. Ze srdce věřím, že když se chce, všechno (nebo alespoň většina jde),  že moudrost je v konání, že každý z nás je originál a má svou cestu. Mým posláním je být průvodcem na cestě zdravého životního stylu. Vedu i kurzy zdravého vaření a v roce 2020 mi vyšla knížka Svačinkový tahák. Jako maminka 17-letého profesionálního fotbalisty se pohybuji v oblasti aktivního i vrcholového sportu.

Poskytuji tyto služby: individuální konzultace s diagnostikou těla, sestavení stravovacích plánů, sálové i individuální lekce jógy, hubnutí pod dohledem, sportovní výživa,  skupinové prezenční i online kurzy, semináře i workshopy pro jednotlivce, skupiny či firmy. Vše na míru přímo pro cílového klienta.

Více o mně: http://petrahavlikova.com/