Valerija Gerfanova

Jsem Valerija Gerfanova a jsem nutriční specialistka s vášní pro pomáhání lidem dosáhnout nejlepších možných výsledků v oblasti zdraví a výživy. Můj přístup k výživě je unikátní, protože se zaměřuji na přizpůsobení stravovacích plánů individuálním potřebám a životnímu stylu každého člověka.

Mou cestu do oblasti výživy jsem začala s vlastními problémy s váhou a zdravotními problémy. S frustrací z nedostatečného pokroku s konvenčními dietami a cvičebními programy jsem se obrátila na výživu jako způsob, jak převzít kontrolu nad svým zdravím. Díky rozsáhlému výzkumu a vzdělání jsem dokázala změnit své vlastní zdraví a váhu a rozhodla se pomáhat ostatním lidem dosáhnout stejných výsledků.

Věřím, že správná výživa je základem pro dobré zdraví a klíčem k dosažení optimálního zdraví je vyvážená a různorodá strava přizpůsobená individuálním potřebám každého člověka. Zdůrazňuji důležitost celých, živinami bohatých potravin a vyzývám své klienty k tomu, aby si volili zdravé možnosti, které podporují celkové zdraví a pohodu.

Jako nutriční specialistka jsem oddaná pomáhání svým klientům dosáhnout jejich cílů, ať už se jedná o hubnutí, zlepšení energie, lepší trávení nebo řešení chronických zdravotních problémů. Přistupuji k výživě jako ke komplexnímu systému a beru v úvahu celkové zdraví a pohodu člověka. Spolupracuji blízko se svými klienty, abychom společně vyvinuli komplexní plány, které jsou přizpůsobeny jejich životnímu stylu, preferencím a cílům.

Místo působení: Praha

Telefon: +420 775 458 480

E-mail: gerfanova@europe.com