Název Barny‘s se v průběhu mnoha let stal označením kvality nutraceutických přípravků (v ČR doplňků stravy). Barny‘s však v sobě skrývá mnohem více než jenom kvalitní suroviny a profesionální farmaceutickou výrobu. Je to v první řadě vědecký výzkum, který nám pomáhá být mezi nejlepšími v oboru.

Výsledkem naší práce jsou například zcela nové přírodní farmakologické látky, např. patentovaná látka Inocell™ či unikátní receptury a vysoce jakostní standardizované bylinné extrakty. V současné době se náš výzkum soustředí na produkty zcela nové generace, kde se uplatňují nejmodernější technologie (mikronizované, mikroenkapsulované formy účinných látek). Výsledkem budou produkty Barny‘s zcela nové generace, které posunou už i tak naši vysoko položenou laťku ještě výše.

To všechno má jen jeden cíl a tím je spokojený zákazník.

Značka Barny´s v České republice, stejně jako jinde ve světě, je vnímána jako záruka kvality a účinnosti nutraceutických přípravků (v ČR doplňků stravy). Každý výrobek Barny's je koncipován tak, aby beze zbytku splnil vaše očekávání.

Kvalitou se dnes ohání doslova každý, něco jiného však je kvalitu prokázat. Uvědomujeme si, že slovo kvalita je v případě doplňků stavy velmi nadužívané a zároveň zneužívané slovo.

Pro zákazníka je těžké se v záplavě doplňků stravy, reklam a různých článků, které s ním manipulují, orientovat.

Kvalitou se dnes ohání doslova každý, něco jiného však je kvalitu prokázat. Uvědomujeme si, že slovo kvalita je v případě doplňků stravy velmi nadužívané a zároveň zneužívané slovo.

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli, že se musíme velmi silně a stoprocentně postavit za veškerou produkci značky Barny´s. Jediný možný způsob, jak to udělat, je 100% záruka vrácení peněz, pokud z nějakého důvodu nebudete s produktem Barny´s spokojeni. To je to zásadní, co nás odděluje od ostatních. 
Natolik věříme produktům Barny´s, že na ně dáváme 100% garanci.

Dle vašich recenzí, ohlasů a ohlasů z lékáren je Barny's ve svém segmentu nejlépe vnímaná značka. Děkujeme.

Značka Barny´s vám nabízí prémiové doplňky stravy. Na maximální kvalitu našich produktů se můžete spolehnout, ať už hledáte doplněk stravy pro podporu imunity, pro výživu kloubů a kostí nebo pomoc s kvalitou spánku, usínáním či stresem.
Značka Barny´s nabízí produkty vhodné i pro děti k podpoře imunity, udržení zdravého vidění, zklidnění a podpoře soustředění či kosmetický přípravek při výskytu vší.