Čím nejlépe zahánět žízeň nejen u dětí

Tak jako je důležité hlídat si vyváženost a pestrost jídelníčku, měla by být samozřejmostí i pozornost věnovaná pitnému režimu. Ač supermarkety i nápojové lístky kaváren a restaurací přetékají nejrůznějšími druhy drinků, tím základním a zásadním by podle odborníků měla být obyčejná voda.

V následujícím odkazu najdete na téma pitného režimu dětí i dospělých obsáhlou anketu mezi odborníky z řad lékařů i výživových poradců, mezi nimi také vyjádření Ing. Ivana Macha (zakladatel AVP ČR) a Ing. Hany Střítecké, PhD. (víceprezidentka AVP ČR).

Mnoho dalších velmi důležitých a ucelených informací o výživě a pitném režim sportující mládeže zazní už 10.10. v rámci diskusního semináře s MUDr. Marii Skalskou a Ing. Hanou Sříteckou, PhD.

Student VŠE v Praze oboru Behaviorální ekonomie a psychologie. Také student školy Klinické Naturopatie oboru Západní fytoterapie. Aktivní výživový poradce a trenér od roku 2013, pravidelný lektor kurzů zaměřených na výživu, sportovní výživu a doplňky stravy. Sekretář a člen Výboru Aliance výživových poradců, garant pro vědeckou činnost. V minulosti spolupracoval na vývoji receptur a prodeji doplňků stravy. Autor odborných článků a publikací v oblasti výživy a sportovní výživy.
Komentáře