Zúčastnili jsme se tiskové konference Expres menu

Dne 4. 4. 2019 proběhla v prostorách Satori Stage v Bratislavě tisková konference našeho nového partnera, firmy Expres menu, která se specializuje na výrobu a distribuci hotových jídel za použití moderní metody CTP.

Zástupci firmy Petr a Adam Sogelovci představili mnoho možností využití jejich produktů, rovněž kontext využití v rámci tzv. zdravého stravování.


Jak dodává prezident AVP ČR, Ing. Ivan Mach, CSc.: „Dá se říct, že neplatí žádná obecná doporučení, protože každý jsme jiný a věnujeme se jiným fyzickým aktivitám. V běžném režimu jezte, když cítíte potřebu jíst a máte hlad, hlad ovšem dlouho nezadržujte. Vytvořte si vlastní řád, abyste
jedli vždy přibližně ve stejnou dobu, a to dodržujte i během dovolené. Vyvarujete se tak nepříjemným zažívacím potížím či přibírání na váze.“

Našim partnerům tímto přejeme mnoho úspěchů v naplňování jejich vize s pestrým porfoliem produktů.


Firmu Expres menu budete mít možnost vidět, oslovit a jejich produkty ochutnat také v rámci nadcházející akce AVP – Semináři o lepku 4.5. v Praze.

Student VŠE v Praze oboru Behaviorální ekonomie a psychologie. Také student školy Klinické Naturopatie oboru Západní fytoterapie. Aktivní výživový poradce a trenér od roku 2013, pravidelný lektor kurzů zaměřených na výživu, sportovní výživu a doplňky stravy. Sekretář a člen Výboru Aliance výživových poradců, garant pro vědeckou činnost. V minulosti spolupracoval na vývoji receptur a prodeji doplňků stravy. Autor odborných článků a publikací v oblasti výživy a sportovní výživy.
Komentáře